top of page

OKOLÍ HOTELU

9831824ac057cc432c5a068d29a7f136.jpg

Lokalita Loučky je koncipována jako ucelený areál pro poskytování komplexních služeb v oblasti cestovního ruchu, kulturních, sportovních a rekreačních služeb. Hotelový areál nabízí 72 lůžek (hotel: 52 lůžek + 4 přistýlky + 4 gauče /penzion: 20 lůžek). Dále restauraci se salónkem s kapacitou 130 míst. Pro návštěvníky je také připraveno posezení na dvou letních terasách. Ve sportovním areálu mohou klienti využít posezení pod dřevěným altánem u jezírka nebo v petanque areálu s venkovními grily. Pro vyznavače sportu je připraveno fotbalové travnaté hřiště. Ve foyer hotelu je otevřen bar s provozem 7:00 – 22:00 hod..

Hotelový a sportovní areál Loučky je situován v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a úpatí Krušných hor. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Mostu a Krušných hor, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty, a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

  • Visa

  • Mastercard

  • American Express

  • JCB

  • Diners Club

PLATBA KARTAMI

V dostupné vzdálenosti od hotelu se nachází golfové hřiště, lyžařské sjezdovky, hipodrom, bazén, autodrom, zámek v Duchcově, klášter v Oseku a další kulturní památky.

Pro hotelové hosty je k dispozici prostorné parkoviště.

bottom of page